0

سبد خرید شما خالی است!

برس های پرطرفدار پاکسازی پوست

درگذشته تنها از یک صابون برای شست و شوی صورت با دست استفاده می شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی برس های پاکسازی پوست قابلیت های بیشتری پیدا کرده اند و این پروسه را با دقت بیشتری به انجام می رسانند. این برس ها با هدف پاک کردن آرایش ساخته شده اند؛ در حین پاکسازی پوست را ماساژ می دهند و لایه برداری می کنند و در نتیجه پوست صاف و شفاف خواهد شد. در زیر به بررسی پنج مورد از این برس ها می پردازیم:

Clarisonic Mia 2 Cleansing Brush


این برس برای پوست های حساس مناسب است و به خوبی آرایش، آلودگی و چربی را از پوست پاک می کند. تکنولوژی نوسان این برس به گونه ای است که در هر دقیقه 300 حرکت ماساژ را روی پوست اعمال می کند. پس از مدتی استفاده از این برس، پوست نرم و لطیف خواهد شد. این برس چند فیلتر دارد و برای تمیز کردن برس از بدنه جدا می شود و با آب و صابون تمیز می شود. بهتر است هفته ای یک بار یا هر زمانی که تغییر رنگ مشاهده می کنید برس را با صابون یا مایع ضد باکتری تمیز کنید. فشار آوردن شدید برس و زمان طولانی پاکسازی به پوست آسیب می زند. اگر پوست شما حساس یا مستعد آکنه است حداکثر 3 بار در هفته از برس استفاده کنید.

Foreo Luna Cleansing Brush


جنس سیلیکونی این برس آن را از سایر محصولات مجزا می کند. با حرکتی ملایم روی پوست از خراشیدگی جلوگیری می کند و تمیز کردن آن بسیار ساده است. برای مدت طولانی شارژ را نگه می دارد و برای سفر مناسب است. این برس با تکنولوژی T-Sonic در هر دقیقه 8000 نوسان می کند، برای پاکسازی عمیق لایه های پوست طراحی شده است و نیاز به لایه بردار و یا اسکراب ندارد. این برس تایمر ندارد و پس از یک دقیقه باید دستگاه را خاموش کنید.

Cleansing by Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush


این برس توسط متخصصان پوست برای پاکسازی ملایم تمام پوست ها طراحی شده است و جلوه منافذ را کمتر می کند. سر کوچک شده برس دسترسی و پاکسازی تمام نقاط صورت را امکان پذیر کرده است. بر خلاف برس های دیگر، برای جلوگیری از سایش پوست، زمان استفاده از این محصول 30 ثانیه است و تا چند ساعت شارژ را نگه می دارد.

Proactiv Face Brush Deep Cleansing


موهای بلند این برس به آرامی روی پوست حرکت می کنند و تنها سلول های پوست را تحریک می کنند و مانند برخی برس ها نوسان های شدید ندارند. این برس می تواند بخشی از برنامه شبانه مراقبت از پوست در مقابل آکنه باشد اما دوام و طول عمر بالایی ندارد.

Olay ProX Advanced Cleansing System with Facial Brush


این برس برای پاکسازی و لایه برداری عمیق تمام پوست ها قابل استفاده است. سرعت حرکت برس با دو درجه کم و زیاد قابل انتخاب است. این مدل نسبت به نمونه های مشابه قیمت مناسب و عملکرد خوبی در پاکسازی پوست دارد. استفاده از کرم مرطوب کننده ضد چروک بعد از شست و شو توصیه می شود.