0

سبد خرید شما خالی است!

درمان ریزش مو و شوره سر با دیتاکس

سلامت مو بازتابی از سلامت بدن است. هنگامی که صحبت از سلامت مو می شود تمام توجهات به تارهای مو معطوف می شود و پوست سر به کلی فراموش می شود در حالی که پوست سر پایه داشتن موی سالم است. استفاده مداوم از مواد شیمیایی و سمی، مواد غذایی مضر و عدم تغذیه پوست سر سبب نازک و کدر شدن تارهای مو می شود. دیتاکس عناصر سمی را پاک کرده و پوست سر را تغذیه می کند.


چه زمانی مو به دیتاکس نیاز دارد؟

ریزش مو

خارش سر

شوره

پوست سر چرب

پوست سر خشک

درد در سطح سر


فواید دیتاکس

1- تحریک فولیکول های مو

تماس طولانی مدت با مواد شیمیایی سمی که در محصولات مو وجود دارد به فولیکول های مو آسیب می رساند و در برخی موارد سبب بسته شدن فولیکول ها می شود. مویی که از این فولیکول ها رشد می کند سست و خشک است و به سادگی می شکند. در صورتی که فولیکول بسته شده باشد مویی در آن نقطه رشد نخواهد کرد و به مرور زمان نواحی خالی از مو در سر مشاهده می شود. دیتاکس با تحریک فولیکول های آسیب دیده و بسته شده سبب رشد مجدد مو، ضخیم شدن مو و افزایش حجم مو می شود.

2- افزایش رشد مو

بسته بودن منافذ و ناسالم بودن پوست سر رشد مو را کاهش می دهد. با دیتاکس عمق منافذ پاکسازی می شود و تمام آلودگی هایی که مانع رشد مو بودند از بین می روند. انباشته شدن برخی مولکول ها پس از استفاده از شامپو و سایر محصولات مو روی پوست سر نیز سبب ریزش مو می شود که دیتاکس با از بین بردن این مولکول ها و تقویت و جوانسازی پوست سر رشد مو را افزایش می دهد.

3- از بین بردن مواد سمی

مواد سمی عوارض جانبی بسیاری دارند که ممکن است سال ها بعد خود را نشان دهند. برای حفظ سلامت باید این مواد را از تمام زندگی حذف کرد. استفاده از غذاهای ارگانیک و تازه و جایگزین کردن مواد طبیعی به جای محصولات مراقبت از پوست و موی سمی قدم بزرگی در این راستا است. دیتاکس راه مناسبی برای از بین بردن این مواد سمی است که به سلامت کلی بدن و شادی کمک می کند.

4- درمان شوره، آکنه و جای ضخم

امروزه شوره سر مشکلی بسیار رایج است. علارغم استفاده از محصولات قوی ضد شوره، این دارو ها در دراز مدت شوره را بیشتر می کنند. آکنه و جای ضخم روی پوست سر نشانه های مهمی هستند که پوست به دیتاکس نیاز دارد. مشکلاتی از جمله شوره، آکنه، ضخم و پوست خیلی خشک خود باعث ریزش مو می شوند و با استفاده از دیتاکس می توان عامل اصلی این مشکلات را برطرف کرد.

5- تقویت سیستم ایمنی

مواد سمی و شیمیایی سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کنند و سیستم ایمنی ضعیف نمی تواند در مقابل بیماری ها از بدن محافظت کند. پاکسازی پوست با دیتاکس این مواد را از بین می برد و سیستم ایمنی بدن را قوی تر می کند.


دیتاکس خانگی مو

1- دیتاکس با جوش شیرین


نصف فنجان جوش شیرین را با 3 فنجان آب گرم مخلوط کنید. موهایتان را کاملا خیس کنید، ترکیب را روی موها بریزید و برای چند دقیقه ماساژ دهید. سپس موها را آبکشی کنید. از این دیتاکس هر 2 هفته یک بار یا هفته ای یک بار با توجه به میزان چرب یا خشک بودن کف سر می توانید استفاده کنید.

2- دیتاکس با سرکه سیب


یک چهارم فنجان سرکه سیب را با 2 فنجان آب رقیق کنید. ابتدا موها را با شامپو بشویید و در آخر محلول را روی موها بریزید و آبکشی نکنید. هر 2 هفته یک بار یا هفته ای یک بار می توانید این پروسه را تکرار کنید.