0

سبد خرید شما خالی است!

چگونه مانند یک خانم فرانسوی عطر بزنیم؟

چگونه مانند یک خانم فرانسوی عطر بزنیم؟

اگر به تاریخ رجوع کنیم متوجه می شویم که فرانسوی ها در مد، زیبایی، خوراکی ها و عطر حرف اول را می زنند. بهترین عطرهای دنیا در فرانسه تولید شده اند و خانم های فرانسوی نیز در چگونگی استفاده از عطر مهارت و تخصص دارند. همچنین آگاهی راجع به فرهنگ ملیت های مختلف بسیار جذاب است و شاید هرگز به ذهن نرسد که موردی به سادگی عطر زدن در کشورهای مختلف روند متفاوتی داشته باشد.

 

قانون 1: یک عطر انتخاب کنید و به آن وفادار باشید.

خانم های فرانسوی به عطر خود بسیار وفادار هستند و پس از گذشت سال ها عطر خود را تغییر نمی دهند. صبح و شب، زمستان و تابستان یک عطر را استفاده می کنند. این در حالی است که خانم های آمریکایی عطرهای بیشتری دارند و از خرید عطرهای جدید استقبال می کنند.

قانون 2: عطر جزو لوازم فرعی نیست.

خانم های آمریکایی با عطر مثل یک کالای لوکس برخورد می کنند و معمولا عطر را روی میز یا قفسه قرار می دهند تا در مناسبت های خاص استفاده شود. اما یک خانم فرانسوی اعتقاد دارد که پوشش او بدون عطر کامل نیست و هرگز خانه را بدون عطر ترک نمی کند. این تغییر باور اولین گام در استفاده از عطر شبیه یک خانم فرانسوی است.

قانون 3: عطر نماد شخصیت شما است.

رایحه عطر می تواند نشانی از جذابیت، فریبندگی و شیک پوشی شما باشد. خانم های شیک پوش فرانسوی معمولا از عطرهای قدیمی استفاده می کنند حال آنکه "تری ماگلر انجل" نماد فریبندگی و مدرن بودن است. در آخر بوی شما نماد شخصیت شما یا شخصیتی که تمایل به داشتنش دارید است پس زمان آن رسیده است که عطری با ویژگی های روحی خود شناسایی کنید.

قانون 4: هرگز از یک خانم فرانسوی نام عطر او را نپرسید.

هنگامی که با اشتیاق به خانمی فرانسوی می گویید بوی عطر شما بسیار خوب است او حرف شما را تایید خواهد کرد پس منتظر اطلاعات بیشتری راجع به عطر نباشید. زیرا آنها اعتقاد دارند که رایحه هر کس باید منحصر به فرد باشد این در حالی است که خانم های آمریکایی به سادگی مشخصات عطر خود را بیان می کنند.

قانون 5: عطر را بر نقاط نبض اسپری کنید.

راز پخش بوی یک عطر در اسپری کردن آن بر نقاط نبض است. عطر خود را بر این نقاط اسپری کنید:

پشت گردن، لاله ی گوش از پشت، زیر چانه، در امتداد خطوط فک، نبض مچ، خمیدگی آرنج و ترقوه.