0

سبد خرید شما خالی است!

الگوهای آرایش صورت پاییز و زمستان 2018-2019

با بررسی هفته های مد امسال نمی توان به نتیجه و الگوی واحدی از آرایش رسید. هر طراح سبک منحصر به فرد خود را دنبال کرده است و این قدرت انتخاب بالایی برای مخاطبان فراهم آورده است. تلفیق و استفاده هم زمان از رنگ های تند و ملایم نشانگر کم رنگ شدن مرزهای زیبایی است و به سادگی با کنار گذاشتن الگوهای سنتی این امر محقق می شود. در زیر به بررسی چند مورد از این الگوها با مشاهده نمونه مشابه در هفته های مد می پردازیم:

1- رژگونه ی صورتی هلویی

رژگونه های تند و برنز تابستان را کنار بگذارید. در این فصل طراحان بیشتر از رژ گونه هایی با رنگ های طبیعی تر استفاده می کنند. شبیه رنگی که با بیرون رفتن در هوای سرد گونه ها به خود می گیرند.


 

2- کانتور ملایم

بعد از سال ها بالاخره کانتورهای تند کنار گذاشته شده اند و کانتورهای بسیار ملایم، طبیعی و نامحسوس جای آن ها را گرفته اند.3- کرم پودرهای ملایم

در این فصل با استفاده از کرم پودرهای کم رنگ و بژ، رنگ طبیعی پوست مدل ها قابل تشخیص است و می توان تمرکز بالاتری بر آرایش چشم داشت.4- بدون آرایش

در این حالت که مطلوب طراحان مینیمالیست است هیچ آرایشی روی صورت انجام نگرفته است و تنها پس از شستن پوست از یک مرطوب کننده استفاده می شود. هرگز نمی توان از اعتماد به نفسی که این الگو به شما می دهد چشم پوشی کرد و زیبایی درونی شما را آشکار می کند.


5- لیپ استین

لیپ استین کاربرد رژ لب را دارد با این تفاوت که بسیار با دوام تر است؛ معمولا مایع است و ظاهر مات، نا تمام و مجزای آن روی لب در این فصل مورد توجه قرار گرفته است.


6- لب های براق

لب های براق نماد جوانی و انرژی زنانه هستند. برق لب در صورتی زیبایی پیدا می کند که لب ها کاملا صاف و نرم باشند. استفاده کم از برق لب سبب می شود آرایش شاخص چشم بیشتر مورد توجه قرار گیرد.7- رژ قرمز تیره

رژهای قرمز تیره ظاهری اسرارآمیز و گیرا دارند و در فصل های سرد گزینه مناسبی هستند در عین حال می توانند با گذشت زمان ظاهری ناخوشایند بر لب داشته باشند. این رنگ با چشم های تیره و موی فر جذاب هستند. همچنین می توانند به تنهایی بدون آرایش چشم استفاده شوند.


8- رژ نود

رژ لب های نود به خوبی حس این فصل را منتقل می کنند؛ به تنهایی می توانند مرکز توجه قرار گیرند یا تکمیل کننده ی آرایش گیرای چشم باشند.

 


9- بدون رژ لب

عدم استفاده از رژ لب در برخی از الگوهای این فصل دیده می شد. در این حالت رنگ طبیعی لب ها می درخشد و تمام توجه بر آرایش چشم متمرکز می شود.10- رژ لب شاخص

استفاده از رژهای شاخص بر روی پوست بدون آرایش در این فصل مورد توجه قرار گرفته است. رنگ های متفاوت و درخشان این رژها به خوبی بر پوست مرطوب جلوه می کنند و نشانگر اعتماد به نفس هستند.


11- رژ قرمز

رژ قرمز مانند آسمان جاودان است و در تکمیل بسیاری از آرایش ها نقش اصلی را بازی می کند. این رنگ شادی آور، گیرا و اسرارآمیز است؛ لبخند شما را در معرض توجه قرار می دهد و خستگی چهره را از بین می برد.