0

سبد خرید شما خالی است!

الگوهای آرایش چشم پاییز و زمستان 2018-2019

با بررسی هفته های مد امسال نمی توان به نتیجه و الگوی واحدی از آرایش رسید. هر طراح سبک منحصر به فرد خود را دنبال کرده است و این قدرت انتخاب بالایی برای مخاطبان فراهم آورده است. تلفیق و استفاده هم زمان از رنگ های تند و ملایم نشانگر کم رنگ شدن مرزهای زیبایی است و به سادگی با کنار گذاشتن الگوهای سنتی این امر محقق می شود. در زیر به بررسی چند مورد از این الگوها با مشاهده نمونه مشابه در هفته های مد می پردازیم:

1- خط چشم سیاه

محبوبیت خط چشم سیاه نیز مانند رژ قرمز بسیار زیاد است. کلاسیک و در عین حال بسیار فریبنده است و تکمیل کننده بسیاری از آرایش ها است و زیبایی چشم ها را در معرض توجه قرار می دهد.2- آبی

آبی یکی از رنگ های بسیار پر طرفدار است. این رنگ داینامیک و اسرارآمیز به صورت ملایم یا تیره برای آرایش شب استفاده شده است و به کار بردن آن هیچ مرز و محدودیتی ندارد.


3- استفاده از رنگ

برای خانم هایی که عاشق تجربه کردن رنگ های جدید هستند اما جرئت این کار را نداشته اند فرصت مناسبی است چون طراحان از رنگ های غیرمنتظره ای در آرایش استفاده می کنند. از سایه های روشن تا ریمل های رنگی. حتی در سنتی ترین مدل های امسال نیز رنگ جایگاه ویژه ای دارد.


4- سایه چشم متمایز

استفاده از سایه چشم متمایز با رنگ های شاخص و رنگ های رنگین کمان روی صورت بدون آرایش تضاد جالبی ایجاد می کند و آرایشی مبتکرانه و نقاشی گونه شکل می گیرد.


5- آرایش اغراق شده چشم گربه ای

این آرایش به فرد جسارت و اعتماد به نفس و سرزندگی می دهد. این ظاهر فردی با انگیزه و پیشنهادات جدید است که منتظر اجازه کسی نیست.6- سایه چند رنگ

اگر مخالف استفاده از تنها یک تون رنگی برای سایه هستید، تنها نیستید. پتانسیل خلاقیت در این آرایش بسیار بالا است و می توانید تا جایی که ابتکار شما اجازه می دهد پیش روید. در این الگو معمولا از رنگ های تند و متمایز استفاده می شود و رنگ های ملایم تعریف نشده اند.


7- خط چشم های آبستره

این الگوی خط چشم به شما اجازه می دهد تا خالق زیبایی خود باشید و سرشار از ابتکار، آزادی و هنر است؛ با خطوط چشم بازی می کند و ظاهری کاملا متفاوت می آفریند.


8- داخل چشم نقره ای

نقره ای کردن داخل چشم در این فصل مورد توجه قرار گرفته است. این رنگ اسرار آمیز فراتر از زندگی روزانه نیروهای ماوراء طبیعی را به ذهن متبادر می کند؛ نور را به خود جذب می کند و بازتاب می دهد و سبب درخشش چشم شما می شود.


9- ابروی طبیعی

طبیعی جلوه دادن ابروها بدون اصلاح در این فصل بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مدادهای ابرو کنار گذاشته شده اند و با استفاده از شانه ابرو و ریمل ابرو به ابروها حجم داده می شود.


10- خط چشم رنگی

در الگوهای آرایش این فصل رنگ هیچ محدودیتی ندارد و علاوه بر سایه های رنگی می توان از خط چشم های رنگی نیز استفاده کرد. استفاده از خط چشم های رنگین کمانی چشم ها را روشن تر می کند و باعث می شود رنگ طبیعی چشم شما بدرخشد. رنگ آبی، صورتی، بنفش و نارنجی برای چشم های آبی؛ رنگ بنفش، صورتی تیره، و آبی روشن برای چشم های سبز؛ بنفش ملایم، سبز تیره و سرمه ای برای چشم های قهوه ای مناسب هستند.


11- صورتی

از رنگ صورتی در آرایش مدل ها استفاده زیادی شده است و با هر رنگ چشم سازگار است. این رنگ نشاط آور و دخترانه است. صاحب این آرایش شاید پاسخ تمام سوالات را نداند اما حتما شما را شاد می کند.


12- سایه های براق و درخشنده

این الگو یک آرایش ساده را زنده می کند و روش مناسبی برای تبدیل آرایش روز به شب است.


13- سایه برنزه

سایه های برنزه و طلایی در تمام دنیا محبوب و جذاب هستند و به عنوان رنگی خنثی هیچ وقت خسته کننده نمی شوند. این سایه ها می توانند مات یا براق باشند و رنگ های شتری، طلایی، قهوه ای و کاپوچینو را شامل می شوند.


14- بدون ریمل

این الگوی مینیمالیستی برای افرادی که فرصت زیادی برای آرایش ندارند مناسب است. این آرایش نشان می دهد شما اعتماد به نفس کافی برای ظاهر شدن بدون آرایش کامل را دارید و اجازه می دهد تا زیبایی چشمانتان بدرخشد. در این حالت بیشتر از سایه های روشن و پاستلی استفاده می شود.


15- چشم اسموکی

این آرایش تیره بسیار جذاب و فریبنده است و برای ایجاد آن از سایه، مداد و خط چشم به صورت دلخواه استفاده می شود. ترکیب این آرایش با کانتور ملایم، رژ نود و پوستی مات اجازه می دهد چشم ها سخن بگویند.


16- ریمل رنگی

ریمل های رنگی در راستای اهمیت بارز به رنگ مورد استفاده قرار گرفته اند و حس تازگی، شجاعت و جسارت می دهند و برای مناسبت های خاص مثل فستیوال های موسیقی گزینه مناسبی هستند.